YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

23.11.2017 Perşembe - 20:49

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle bir mesaj yayınlayarak bütüm öğretmenlerin gününü kutladı.

 

Mesajında anne babalardan sonra çocuklar üzerinde en çok emeği bulunan öğretmenlerin haklarının ödenemeyeceğine vurgu yapan Başkan Doğan  “  millet olarak, kendimiz ve çocuklarımız için öğretmenlerimize şükran borcumuz vardır. İlk emri “oku” olan bir medeniyetin mensupları olarak bizim için, öğrenmenin ve dolayısıyla öğretmenlerin ayrı bir yeri, ayrı bir önemi bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz, görevlerini yerine getirirken yarınlarda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacak çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş donanımlarla yetiştirme çabası içindedirler. Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı en zor şartlarda dahi erdemli, hoşgörü sahibi, insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

 

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet