YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN’DAN VATANDAŞLARA DAVET

23.02.2018 Cuma - 14:41

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Ak Partililer, 25 Şubat Pazar günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı il kongresine vatandaşları davet etti.

Başkan Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Recep Yıldız, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Aykut Çağlayan, belediye meclis üyeleriyle partinin il ve ilçe yöneticileri İzmit’in cadde ve sokaklarında vatandaşlara karanfil verip Pazar günü yapılacak kongreye davet ettiler. Miting havasında geçecek il kongresi için vatandaşlara karanfil veren Başkan Doğan “  ülke olarak içte ve dıştaki  düşmanlara karşı büyük bir mücadele veriyoruz. Kahraman güvenlik güçlerimiz Afrin’de terörün kökünü kazırken bizler de dualarımızla onların yanındayız. Türk milleti olarak daha çok birlik, beraberlik içinde olup bütün Dünya’ya gereken mesajı vereceğiz. Başbakanımızın şehrimize gelişi  hepimize ayrı bir heyecan vermektedir. Pazar günü Ak Parti ruhu ve coşkusuyla Başbakanımızı karşılayacağız. Tüm halkımızı büyük buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Başkan Doğan, Ak PARTİ İzmit İlçe Başkan Vekili Recep Yıldız, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Aykut Çağlayan, belediye meclis üyeleriyle partililer İzmit’in cadde ve sokaklarında vatandaşlara karanfil verip Pazar günü yapılacak kongreye davet ettiler.

  Başkan Doğan vatandaşları, yolda durdurduğu araç sürücülerine karanfil vererek büyük buluşmaya davet etti.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet