Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞU KIŞLA PAZARININ TEMELİ ATILDI DEVE KESİLMEDİ

09.12.2017 Cumartesi - 15:20

Enes Akbal Optik

Doğu Kışla Kapalı Pazar alanının temelleri Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katılımı ile atıldı. Törende, kesilmesi planlanan deve de Uzuntarla’da yapılan Doğal Yaşam Parkı’na verildi

Perşembe Pazarı ve Cumartesi Pazarı’nı bir noktaya toplayacak olan Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı ve Otopark Projesinin temelleri atıldı. Milenyum şirketi tarafından 18 bin metrekare alanda yapılacak olan proje içindeki Pazar alanın üst katında 371 araçlık, dışında ise 255 araçlık otopark bulunacak. 17 milyon 867 bin liraya mal olması beklenen projenin 800 metresi idari alan olarak kullanılacak. Pazarcılar odası tarafından temel atmada kesilmesi planlanan devenin Büyükşehir Belediyesi’nin Uzuntarla’da bulunan Doğal Yaşam Parkı’na verileceği açıklandı.

Törene Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile birlikte Vali Hüseyin Aksoy, TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kaymakamı, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, pazarcılar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet