YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI EKİM AYI OLAĞAN YÖNETİM KURULU

03.10.2018 Çarşamba - 14:43

Enes Akbal Optik

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Ekim Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Valim Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Düzce’de gerçekleştirilen toplantıya; Aksoy’un yanısıra,  Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Sayın Aydın Baruş, Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Sakar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı. 

 

Toplantıda;  Ajansın  2018 yılı Eylül Ayı harcama ve faaliyetleri, aylık ekonomik görünüm raporu ve 2019 yılı Çalışma Programı ve Bütçe Taslağının bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. 2019 yılı Yurtiçi ve Yurtdışı Turizm Fuarları hakkında değerlendirme yapıldı

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet