YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOLMUŞÇULAR AFRİN’E SEFERE ÇIKTI

22.02.2018 Perşembe - 11:25

Enes Akbal Optik

İzmit SS 6 No’lu Şehir İçi Dolmuş Taksiciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, bir günlük hasılatlarını Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu’na destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfına bağışlayacak

İzmit SS 6 Nolu Şehir içi Dolmuş Taksiciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu’na destek olmak amacıyla gün boyu topladıkları kazançlarının karını Mehmetçik Vakfına bağışlayacaklar. Mehmetçik için kolları sıvayan İzmit SS 6 Nolu Şehir İçi Dolmuş Taksiciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Temuçin Sevilmiş, “Taksiciler Esnafı olarak şanlı ordumuzun fiilen yanında olamasak da manevi gönül birliği ile daima yanlarında olmaktan gururluyuz” dedi.

HASILATI BAĞIŞLAYACAĞIZ

Kooperatif Başkanı Temuçin Sevilmiş’in öncülüğünde yapılan açıklayamaya Başkan Yardımcısı Şenay Ergün, Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Akdemir, Yönetim Kurulu üyesi Burak Aydoğan katıldı. SS 6 Nolu Şehir içi Dolmuş Taksiciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin 32 üyesi bulunduğunu söyleyen Sevilmiş, “Kooperatifimizin 87 Şirintepe, 91 Plaj yolu, 57 Gültepe, 64 Sanayi, Plaj Yoklunda yeni durak açtı. Toplu taşımacılıkta butik taşımacılık yapıyoruz 32 aracımız var, üyeler Zeytin Dalı harekatına yapılacak olan hasılatı bağışlıyorlar” diye konuştu.

MEHMETÇİK HER ÖVGÜYE LAYIK

Açıklamada konuşan SS6 Nolu Şehir içi Dolmuş Taksiciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Timurçin Sevilmiş, “Vatanımızın birliği ve bütünlüğü için yapılan bu harekâtın arkasında olduğumuzu gücümüzün yettiğince maddi manevi her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istiyoruz. Orada milletimizin, çocuklarımızın geleceği için can siperine mücadele eden, gözü dönmüş düşmana göğsünü siper eden kahraman Mehmetçiğimiz her türlü övgüye layıktır. İzmit’te Kırmızı Dolmuş Taksiciler Esnafı olarak şanlı ordumuzun fiilen yanında olamasak da manevi gönül birliği ile daima yanlarında olmaktan gururluyuz. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dileriz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet