YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DR. ŞAHİN TALUS’TAN MUHTARLARA ECZA DOLABI

14.10.2018 Pazar - 10:16

Enes Akbal Optik

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin geleneksel muhtar buluşması Beyt-ül Kebap’ta kahvaltılı olarak gerçekleşti.

 

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus’un ev sahipliği yaptığı geleneksel kahvaltıya; Gölcük, Başiskele ve Karamürsel’den yaklaşık 80 muhtar katıldı. Kahvaltının ardından Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Aydın Ünsal, “İnsan organizmasını en direkt etkileyen faktörler” konulu bir sunum yaptı. Dr. Ünsal, çevre, hava ve toprak kirlilikleri ve benzeri kirliliklerin hakkında bilgi verdi; zehirli gıda ürünlerinden uzak durulması gerektiğini detaylarıyla anlattı.

 

1996 yılından itibaren bölgede hizmet verdiklerini belirten Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus: “7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Biz muhtarlarımızla her zaman iç içeyiz. Gölcük, Gebze ve Sakarya hastanelerimizde sağlık hizmeti veriyoruz. Gölcük hastanemizde bütün branşlarda hizmetimiz sürüyor. Karamürsel’deki büromuzdan, Gölcük hastanemize hasta servis ediyoruz.” dedi.

 

Dr. Şahin Talus, bölgedeki tüm okullara ecza dolabı dağıttıklarını, dolabın içine de gerekli olan malzemeleri koyduklarını belirtti. Programın ardından muhtarlara da içinde ilaç ve ilk yardım malzemelerinin de bulunduğu ecza dolapları hediye edildi.

 

 

 Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, ecza dolaplarını kendi elleri ile muhtarlara teslim etti.

Kocaeli Ticaret Odası Beyt-ül Kebap’ta gerçekleşen buluşma da muhtarlar birlikte kahvaltı yaptılar.

Kahvaltı ve seminer sonrası tüm muhtarlar ve Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, birlikte hatıra fotoğrafı çekildiler.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet