YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l E-DER GENEL MERKEZ YÖNETİMİ KOCAELİ’DE

19.03.2018 Pazartesi - 10:35

Enes Akbal Optik

Merkezi İstanbul’da bulunan E-DER(Eğitim ve Değişim Derneği) Yönetim Kurulu Kocaeli ve çevre illerdeki gönüllüleri ile bir araya geldi.

E-DER Kocaeli İl Danışmanı Mimar Uğurlu ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya E-DER Başkanı Ali Kocadayı, Genel Sekreter Şevket Yalçın, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Eroğlu, Ali Şahin, İbrahim Baysal ile Sakarya, Yalova ve ilimizde görev yapan öğretmen ve idareciler katıldılar. Başkan Ali Kocadayı tarafından E-DER’in çalışmalarına ve hedeflerine dair bilgilendirme yapıldı. Kocadayı konuşmasında “Eğitim, değişime vesile olmalıdır. Ya bireyde bozuk olan bir davranış şekli değişmeli, ya da bireyde henüz yerleşmemiş doğru bir davranış şekli bireye kazandırılmalıdır. Eğitim bir meyve ağacı ise değişim bunun meyvesidir. Değişime vesile olmayan eğitimin amacına ulaştığını söyleyemeyiz” diyerek eğitim ve değişim arasında ilişkiye vurgu yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

E-DER Kocaeli İl Danışmanı Mimar Uğurlu ise dernek olarak Kocaeli’de çalışmalara hız vermek istediklerini belirterek, “Ziyaretlerinden dolayı E-DER Başkanı Ali Kocadayı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı Eğitim ve Değişim Derneği’nin e-der.org internet adresinden takip edebilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet