YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l EDOK KOMUTANI DALKIRAN’DAN ÜZÜLMEZ’E EMEKLİLİK ZİYARETİ

14.08.2018 Salı - 9:00

Enes Akbal Optik

Emekli olmaya hazırlanan EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti. 

 

K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, emekliliğe ayrılıyor. Emekli olmaya hazırlanan EDOK komutanı Dalkıran, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti. 

 

ÜZÜLMEZ MİSAFİR ETTİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran’ı belediye hizmet binası önünde karşılayarak makamında misafir etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kartepe’de ki görev süresi boyunca karşılıklı iyi niyet, işbirliği ve verimli çalışmalardan dolayı teşekkür edildi. Ülkemize ve Kartepemize katkılarınızdan dolayı, sizi v e emeklerinizi saygıyla hatırlayacağız diyen Başkan Üzülmez, misafirine emeklilik hatırası olarak hediye takdim etti. Başkan Üzülmez, misafiri Tuğgeneral Dalkıran’a emeklilik hayatında mutluluklar dileyerek aracına kadar eşlik ederek uğurladı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet