YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l EN GÜZEL EĞİTİM

18.11.2017 Cumartesi - 12:32

Enes Akbal Optik

 

Hem eğlendiler, hem de öğrendiler…Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği ile okullardaki çevre eğitimleri sürüyor. Eğitimler ‘hacivat-karagöz’ gösterisi eşliğinde olunca, öğrenciler de hem öğrenip hem de eğleniyor

 

Körfez Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Atık Yönetim Şubesi Müdürlüğü ekipleri, okullardaki çevre eğitimlerini aralıksız sürdürüyor. Miniklere çevre bilincini aşılamak amacıyla gerçekleştirilen eğitimler, İlimtepe ve Körfez İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti. Öğrencilere çevre temizliği ve geri dönüşüm hakkında bilgiler aktarıldı.

DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE

Eğitimler sadece konuşmalar şeklinde de yapılmadı. Öğrencilerin daha iyi anlaması ve öğrenirken de eğlenmesi amacıyla ‘hacivat ve karagöz’ gibi önemli tiplemeler de kullanılarak eğitim daha keyifli hale getirildi. Körfez Belediyesi yetkililerin eğitimlerin ilçe genelindeki okullarda belirli periyot çerçevesinde devam edeceğini belirtti.

 

 

FOTO

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği ile okullardaki çevre bilinçlendirmesine yönelik eğitimler sürüyor.

 Öğrenciler, eğitimlerde hem eğlendi hem de öğrendi.

Miniklere çevre bilincini aşılamak amacıyla gerçekleştirilen eğitimler, İlimtepe ve Körfez İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti.

 

 

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet