YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ENES VE FATOŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

15.09.2017 Cuma - 23:05

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı ve Enes Akbal Optik ve Saat Dükkanı sahibi Enes Akbal, Fatoş Öney ile hayatını birleştirdi.

Nuray Nimet ile Mehmet Akbal çiftinin yakışıklı oğulları Niyet ve Mehmet Öney çiftinin güzeller güzeli kızları Fatoş Öney muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Kadıköy Düğün Salonun’da gerçekleştirilen düğün töreninde, çiftin nikahını İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kıyarken, nikah cüzdanını AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker takdim etti.
AK PARTİLİLER AKIN ETTİ
Törene aynı zamanda, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Mehmet Akif Yılmaz, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İzmit İlçe Başkan Adayı Hasan Ayaz, İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri, STK Başkanları ve çiftin yakınları katıldı.
DAMATTAN SÜRPRİZ
Katılımın oldukça yoğun olduğu programda, çiftin anne ve babaları konuklarını kapıda karşıladı ve yakından ilgilendi. Kusursuz bir şekilde organize edilen düğün töreninde, damadın, eşine sürpriz olarak hazırlanıp oynadığı harmandalı ise büyük beğeni topladı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet