YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l GAZETECİLİK TEKNİK EĞİTİM KURSU BUGÜN BAŞLADI

01.02.2017 Çarşamba - 11:37

Basın sektöründe nitelikli insan kaynağının oluşması ve yerel basının güçlenmesi amacıyla İŞKUR, Basın İlan Kurumu, KOÜ ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde düzenlenen gazetecilik eğitimi dersleri bugün başladı.

 

Gazetecilik eğitim derslerinin ilki bugün saat 09.00 ‘da Belediye Çarşı İş Hanı 16 Ocak Basın Merkezinde başladı. 1-10 Şubat arası verilecek olan derslerin ilk gününde, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Hocalarından Öğretim Görevlisi Fehmi Ketenci ve Prof. Dr. Emel Şerife Baştürk Akça yer aldı. İlk gün olmasına rağmen yoğun katılım sağlandı.

 

Ders verecek diğer isimler;

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesinden: Doç.Dr.Mustafa YILMAZ, Yrd.Doç.Dr.Yusuf BUDAK, Yrd.Doç.Dr.İhsan KARLI, Yrd.Doç.Dr.Gürsoy DEĞİRMENCİOĞLU, Yrd.Doç.Dr.Göktürk YILDIZ, Kemal Öztürk, Anadolu Ajansı Eski Genel Müdürü ve Yeni Şafak gazetesi Yazarı Metin Ergen, ATV Genel Müdürü İsmail Kapan, Türkiye gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum, Sporx Genel Yayın Yönetmeni , Özgür Kocaeli gazetesi Baş Yazarı İsmet Çiğit eğitim verecekler arasında bulunmaktadır.

 

SERTİFİKA VERİLECEK

Kurs sonunda öğrencilere sertifika verilecek. Dolayısıyla iş bulma konusunda da Basın İlan Kurumu, Kocaeli Üniversitesi ve İŞKUR’un altında imzasının olduğu ciddi bir belgeye de sahip olacaklar.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik