YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GELECEĞİN SPORCULARI KÖRFEZ’DE YETİŞİYOR

19.10.2017 Perşembe - 14:40

Enes Akbal Optik

Körfez Belediyesi Spor Akademileri bünyesinde eğitim gören genç tekvandocular, kuşak eğitimindeydi. Başarılı 70 sporcuya sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş takdim etti

 

Körfez Belediyesi Spor Akademileri, bünyesindeki branşlar ile eğitimlerini devam ettiriyor. ‘Sporun Başkenti Körfez’ sloganı ile hizmete başlayan ve kısa sürede büyük başarılar elde eden Körfez Belediyesi Spor Akademileri’nde önceki gün de ‘Eylül ayı Taekwondo Branş Kuşak ve Sertifika Töreni’ vardı. Törene; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mücahit Bulut ve Genel Koordinatör Metin Özkan da katıldı.

MADALYA SÖZÜ ALDI

Aşkın ve Taşkın Kahveci eşliğinde eğitimlerini tamamlayan öğrenciler hünerlerini sergilerken, başarılı olanlara sertifikaları verildi. Genç sporculara sertifikalarını veren Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, “Kentimiz, spor alanında gün geçtikçe daha iyi noktalara ulaşıyor. Yapılan adımların ne kadar doğru olduğunu buradaki genç sporcularımızın gözlerindeki mutluluktan görebiliyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Yardımcısı İsa Taş, genç sporculardan madalya sözü de aldı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet