YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GENÇ BAŞKAN ADAYINDAN ÜZÜLMEZ’E ZİYARET

22.09.2017 Cuma - 20:27

Enes Akbal Optik

AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kollarında başkan adayı olarak belirlenen Emre Aydın, ilk ziyaretini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e gerçekleştirdi

AK Parti Kartepe İlçe GençlikKolları Teşkilatı’nın25 Eylül’de gerçekleştirilecekolan kongresi içinadayadayı olan isimlergeçtiğimiz günlerde Ankara’ya gitmişti. AK Parti GençlikKollarıGenel Başkanı MelihEcertaş ileİl GençlikKolları Başkanı Emre Kahraman, Kartepe adaylarıEmre Aydın, FatihÇelikbilekve Serkan Gültepe bir araya gelerek görüştü. Bu görüşmelerin neticesinde AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Emre Aydın seçildi. Görevin tebliğ edilmesi sonrasında başkan adayı Emre Aydın, ilk ziyaretini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Başkan Üzülmez, yeni başkan adayı Aydn’a “Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Çok çalışmayı, sabri, özveriyi ve mücadeleyi gerektirir. Bunun bilincinde olduğunu bilerek, davamıza hizmet için yola çıktığın yeni dönemin partimize, Kartepemize ve Türk gençliğine hayırlı olmasını, çalışmalarında da başarılar ve kolaylıklar dilerim. Allah yar ve yardımcın olsun” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkan adayı Emre Aydın ise “Değerli başkanım, tüm tavsiyeleriniz ciddiyetle dikkate alacağız. Siz büyüklerimiz ve davamıza inanan aynı yolda yürüdüğümüz genç arkadaşlarımızın desteği ve rabbimin izni ile Kartepe gençliğimiz, faydalı ve kalıcı hizmetler yapmak niyetindeyiz. Destek veren tüm büyüklerimize ve yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve saygımız sunarım” ifadelerini kullandı.  

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet