YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l GÖLCÜK BELEDİYESİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI FAALİYETTE

28.11.2016 Pazartesi - 11:34

14 Merkezde 67Farklı Kurs Merkezi’nde 24 Branşta 1400 kursiyere Uzman Eğitmenler Tarafından Eğitim Veriliyor.

Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen Gölcük Meslek Edindirme Kursları başladı. Kurslar Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde ve Gölmek çatısı altında 14 merkezde 24 branşta veriliyor.

Vatandaşlarımız tarafından böylesine yoğun ilgi gören kurslar Değirmendere, Halıdere, Ulaşlı, İhsaniye, Hisareyn ve Yazlıkta 14 merkez ve 67 farklı kurs merkezinde, 24 branşta 1400 kursiyeri ile birlikte Gölcük Meslek Edindirme Kursları, diğer bir deyişle Gölmek çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu çalışmalarla birlikte ülke ekonomisine katkı sağlanmakta, sosyal ve kültürel yönden desteklemelerle birlikte birçok açıdan gelişim imkanı oluşturulmakta ve istihdam imkanı sağlanmasına yardımcı olunmaktadır. Vatandaşlarımıza boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme alışkanlıkları kazandırılarak, yeteneklerini geliştirme ve sergileme imkanı da sağlanmaktadır.

Gölmek kursları, Kırkyama, Makine Nakışı, Saçaklama, El Sanatları, Örgü, İğne Oyası, Mefruşat, El Nakışı, Kuran-ı Kerim, Giyim, Cilt Bakımı, Resim, Gemi Maketi, Pasta Yapımı, Aerobik-Step, Ebru, Seramik-Cam, Tiyatro, Çini, Hüsn-ü Hat, Tezhip, Koro(TSM), Koro(THM) ve Çocuk Korosu branşlarında uzman eğitmenler tarafından ve belirlenen programlar dahilinde büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştiriliyor.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik