YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GÖLCÜK BELEDİYESİ TARAFINDAN ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ SERVİSİ BAŞLADI

01.10.2018 Pazartesi - 11:15

Enes Akbal Optik

Gölcük Belediyesi Sosyal Belediyecilik kapsamında yürüttüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.Gölcük Belediyesi, Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün koordinesinde, Gölcük’te ikamet edip, İstanbul ve Bursa’da eğitimini sürdüren Üniversite Öğrencilerine her yıl olduğu gibi, bu yılda ücretsiz ulaşım desteğinde bulunarak eğitimlerine katkı sağlıyor. 

 

BURSA VE İSTANBUL’ DA OKUYAN GÖLCÜK’LÜ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ SEYAHAT İMKANI

 

Gölcük Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gelen Öğrenciler Yeni dönemde uygulamadan yararlanmak üzere kayıt yaptırıp, Ücretsiz seyahat kartlarını alıyorlar. Kayıtlar halen devam etmekte olup, öğrencilere resimlerinin de bulunduğu yeni kartlar veriliyor.

 

ARAÇ HAREKET SAATLERİ

 

Gölcük Belediyesi yapmış olduğu bu örnek uygulama kapsamında servisler, Cuma günleri Bursa’dan, Uludağ Üniversitesi Kampüsü, Kredi Yurtlar Kurumu önünden saat 17.00’da, İstanbul’dan Üsküdar Belediyesi Otobüs Durağından( Son durak) saat 17.30’da Gölcük Belediyesi Otobüsleri ile hareket edilerek, Öğrenciler Gölcük’e getiriliyor. Pazar günleri de, Gölcük’ten, Kaymakamlık Hizmet Binası karşısından Bursa’ya Saat 17.00’da, İstanbul’a 15.30’da hareket edilerek tekrar Öğrencilerin Ücretsiz ulaşımı sağlanıyor.

 

EĞİTİME KATKI SAĞLANIYOR

 

Öğrenciler ve Velileri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e eğitime verilen bu anlamlı destekten dolayı teşekkür ederken, sunulan hizmeti ise takdirle karşıladıklarını ifade ediyorlar. Gölcük Belediyesi yapmış olduğu bu hizmetle eğitime ve eğitim gören üniversite öğrencilerine büyük bir katkı sağlıyor.

 

Gölcük Belediyesi tarafından verilen bu hizmetten, 2018 – 2019 Eğitim-Öğretim döneminde Bursa’da ve İstanbul’da okuyan 200 öğrenci yararlanmakta, devam eden kayıtlarla birlikte de daha fazla öğrenci yararlanmaya devam edecek.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet