YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GÖLCÜK’DE FAHRETTİN BÜYÜKOĞLU SESLERİ YÜKSELİYOR

01.10.2018 Pazartesi - 12:59

Enes Akbal Optik

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için başvuru tarihi bugün itibariyle başladı. Henüz resmi bir başvuru yapılmazken, belediye başkan aday adaylık için kulislerde isimlerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

 

CHP’de, belediye başkanı aday adayları için başvuru tarihi bugün itibariyle başladı. Birçok isim kulislerde konuşuluyor ama henüz resmi bir başvuru yapılmadı. Ancak bazı isimler var ki parti tabanını oldukça heyecanlandırıyor. Bunlardan biri de Fahrettin Büyükoğlu. Büyükşehir Belediyesi CHP eski Meclis üyesi, CHP Gölcük eski İlçe Başkanı önceki dönem İl Yöneticiliği görevlerini yapan, parti de ve ilçesinde sevilen sayılan bir isim olan Fahrettin Büyükoğlu’nun ismi son dönemde yüksek sesle konuşulmaya başladı.

ADAY ADAYI OLMASI YÖNÜNDE BASKI VAR

Ailece CHP’li olan Fahrettin Büyükoğlu’nun rahmetli babası Emin Büyükoğlu’da Gölcük SHP ve CHP eski İlçe Başkanıydı. CHP kulislerinde 2013 yılında da CHP’den Gölcük Belediye Başkan aday adayı olan Fahrettin Büyükoğlu’na 2019’da yapılacak yerel seçimlerde aday adayı olması için parti tabanından baskı uygulandığı, Gölcük Belediyesinin Büyükoğlu ile alınabileceği konuşuluyor. Büyükoğlu’nun da aday adaylığını düşündüğü, yakın çevresiyle aday adaylığı konusunda görüş alış verişinde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet