YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GÖLMEK KURSLARI BAŞLADI

20.10.2017 Cuma - 10:02

Enes Akbal Optik

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Gölcük Meslek Edindirme Kursları başladı.

2017-2018 eğitim öğretim döneminde açılan kurslar Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde, GÖLMEK çatısı altında 13 Merkez ve 24 branşta verilmektedir.


Gölcük Belediyesi Eğitim ve Kültür Müdürlüğü binasının bulunduğu Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi başta olmak üzere Gölcük, İhsaniye, Hisareyn, Yazlık, Şirinköy, Çiftlik, Ulaşlı, Değirmendere’de hizmet verilen kurslar vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görmekte.
GÖLMEK Kursları; Giyim, Mefruşat, El-Makine Nakışı, Kırkyama, Saçaklama, Örgü, İğne Oyası, Resim, Cilt Bakımı, El Sanatları, Ahşap Boyama, Tezhip, Hüsn-ü Hat, Seramik-Cam-Çini, Ebru, Gemi Maketi, Pasta Yapımı, Aerobik-Step-Plates, Tiyatro, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koro Çalışmaları, Çocuk Korosu branşlarında alanında uzman eğitmenler tarafından ve belirlenen programlar dahilinde gerçekleştiriliyor.
Kurslar, vatandaşlara mesleki tecrübe ve istihdam imkanı sağlamakla birlikte boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme alışkanlıkları kazandırılarak, yeteneklerini geliştirme ve ürünlerini sergileme imkanı da sağlıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet