YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMETİN ADRESİ ZAFER MOBİLYA

16.09.2017 Cumartesi - 21:56

Enes Akbal Optik

İzmit’li Zafer Subaşı’nın sahibi olduğu Zafer Mobilya, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile Kocaeli’nde mobilya sektörüne yön veriyor.

HABER-Mesut ŞAHİN

2016 yılında kurulan Zafer Mobilya, kalitesini kanıtlamış ürünleri ile 3 katlı mağazası, 5 personel ile haftanın 7 günü saat 09.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Sırrıpaşa Mahallesi Denizciler Caddesi Derince’de bin metrekarelik alanda zengin ürün yelpazesini Kocaeli’lerle buluşturan mağazada, oturma gruplarından, yatak odalarına, genç ve çocuk odalarından, yemek odalarına kadar bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünleriyle, geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriliyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Zafer Subaşı 14 yıldır mobilya sektöründe ki tecrübesini İnegöl ürünlerinin kalitesiyle Zafer Mobilya’da taçlandırdı. Zafer Mobilya, Kocaeli’lerin tüm mobilya ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her kesime hitap eden, geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle gücüne güç katan mağazada müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmette iddialı bir konum sergiliyor.

MOBİLYA SEKTÖRÜNE YÖN VERİYOR

Müşterilerine en güzel ve kaliteli hizmeti sunma hedefiyle çalışan Zafer Mobilya, müşterilerinin sevdikleriyle geçirdikleri zamanları güzelleştirmeyi ilke edinerek hizmet sunuyor. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Zafer Mobilya müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Kocaeli’nde ki mobilya sektörüne yön veriyor.

YURTİÇİ VE YURTDIŞINA SİPARİŞ

Çalışmalarının karşılığını müşteri memnuniyeti alan Zafer Mobilya’da yurtiçi, yurtdışı çalışan, AB standartlarına uygun, 28 ülkeye ihracat yapan firmaların en kaliteli ürünleri yer alıyor.  Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan Zafer Mobilyası hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlıyor.  Kaliteyi uygun fiyata sunmayı ilke edinilen ve lojistik ağı oldukça geniş olan Zafer Mobilya’da aynı zamanda, yurt için ve yurtdışına da sipariş gönderiliyor. 

BİR HAYALLE BAŞLADI…

Esnaf bir babanın oğlu olan Zafer Mobilya’nın sahibi Zafer Subaşı, “7 yaşından bu yana esnaflık yapıyorum. 2003 yılından bu yana mobilya sektörünün içerisindeyiz. Kendi hayatımızda da bir iş yeri kurma arzusuyla 2016 yılında Zafer Mobilyayı kurduk. Esnaf çocuğu olduğum için kendi adıma mağaza açma arzum vardı. Hep bu hayalleri kurarak büyüdüm. Bu iş bir hayalle başladı ve gerçek oldu” dedi.

HEDEF 5 ŞUBE AÇMAK

Kocaeli’nin farklı ilçelerinde en az 5 şube açmayı hedeflediklerini belirten Subaşı, hedefimiz 5 mağaza açıp, 5 çalışanımızı 55 çalışana çıkarmaktır. Yaklaşık 20 bin kalem mal pörtfeyimizde mevcut. en iyilerini, en güzellerini getiriyoruz. Bu ürünlerimiz için yurt içi yurtdışı sevkiyatımız var. Ürünlerimizi satıp bırakmıyoruz. Biz her zaman müşterilerimizin evini kendi evimiz kabul ediyoruz.  her zaman müşterilerimizle irtibat halinde oluyoruz. Bizim satışta ki hızlı olmamızın sebebi karşılıklı güvendir. Kaliteli ürünü uygun fiyata iyi bir yerden almak istiyorlarsa müşterilerimizi zafer mobilyaya bekliyoruz.  her ürün garantilidir. her ürünü verdiğimiz ev bizim evimiz kabul ediyoruz.

ZENGİN ÇEŞİTLİLİK

Yaklaşık 20 bin kalem mal pörtfeyimizde mevcut. en iyilerini, en güzellerini getiriyoruz. Bu ürünlerimizin hepsi yurt içi, yurt dışı ihraç olan ürünlerdir. Ürünlerimizi buradan satıp, Mardin’e de, Trabzon’a da, Fransa’ya da gönderebiliyoruz, yurt içi yurtdışı sevkiyatımız var. Lojistik ağımız bu konuda çok geniş. Kapadokya’ya Ankara’ya, Fransa’ya, Mardin’e ürün gidecek.  Tüm Türkiye ve yurtdışı siparişi için vatandaşlarımız bize bu adresten ulaşabilir http://zafermobilyam.com/ adresimizden de siparişlerini verebilir” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet