Rakipsiz Muhtar Efe, Başkanlığa Aday
Siyaset
20 Nisan 2019 Cumartesi 13:27

Rakipsiz Muhtar Efe, Başkanlığa Aday

31 Mart yerel seçimlerinde, Rakipsiz Muhtar olarak ön plana çıkan Tavşantepe Mahallesi Muhtarı İbrahim Efe Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı’na aday oldu.

Geçtiğimiz dönem mahallesi için yapmış olduğu hizmetler ve katkılardan dolayı 31 Mart yerel seçimlerinde karşısına rakip çıkmadan, yeniden Tavşantepe Mahallesi Muhtarı olan İbrahim Efe Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığına aday oldu. İzmit Belediye Meclisi üyesi seçilen Vedat Yoldaş’ın zorunlu olarak ayrıldığı Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı görevine Efe ile birlikte 3 muhtar daha aday oldu. Kurtdere Muhtarı Mustafa Ersoy, Tepeköy Muhtarı Celalettin İçöz ve Kadriye Muhtarı Ahmet Arslan, bu göreve aday olduklarını açıkladılar.4 adayın talip olduğu Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı görevi için kongreye tek aday ile gidilmesi öngörülüyor. Muhtarlar arasında yapılması planlanan ön seçim ile belirlenecek bir isim, tek aday olarak kongreye gidecek.

EFE’NİN İSMİ ÖN PLANA ÇIKIYOR

Yaptığı hizmet çeşitliliği ile muhtarlık çıtasını yükselten Tavşantepe Muhtarı İbrahim Efe’nin ismi Başkanlık için ön plana çıktığı konuşuluyor. Bölgesinde imar sorunlarından, sosyal yardımlara kadar her konuda vatandaşın ilk adresi olan İbrahim Efe, yapılacak ön seçim ile belirlenirse kongreye tek isim olarak katılacağı konuşuluyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:22
08:10
13:07
15:27
17:42
19:18

TARİHTE BUGÜN

16 Aralık 1474
Türk gökbilimci, matematikçi ve dilbilimci Ali Kuşçu vefat etti.