REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Ademoğlu, Kızının çalıştığı birime Müdür oldu!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, belediye kültür müdürlüğünde çalıştıktan sonra emekli olan Melih Ademoğlu ve kızını aynı birime işe aldığı ortaya çıktı. Melih Ademoğlu'nun Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Server Yıldırım’ın yerine getirildiği öğrenildi.

31 Mart yerel seçimden hemen sonra “eş, dost, akraba onlarca liyakatsiz elemanları işe almışlar” diyerek işçi ve memur kıyımı yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 30 kişiye yakın personeli kapıya koymuştu. İşten çıkartılan personel yargıya gitti. Mahkeme, gerekçe gösterilmeden işten atılan birçok personel için yürütmeyi durdurma kararı aldı.Davayı kazanan sözleşmeli personeller yeniden işlerine devam etmeye hazırlanıyor.

Emekli oldu, yeniden iş başı yaptı!

Başkan Hürriyet, işten attığı personellerin yerine eleştirdiği şekilde eş,dost,akraba yani kaymakçı tabakayı İzmit Belediyesi'ne doldurmaya devam ediyor.Aylar önce "Babadan kızına liyakat" başlıklı haberimizde, emekliliği dolan ve İzmit Belediyesi'nden emekli olarak yerine kızını işe aldıran Melih Ademoğlu'nun haberini yapmıştık. Ademoğlu, emekli olduktan sonra  yeniden İzmit Belediyesi'ne iş başı yaptı.

 

Server Yıldırm’ın Yerine Müdür Oldu

Başkan Hürriyet, İzmit Belediyesi’nden emekli olan Melih Ademoğlu'nu yeniden işe almasıyla partililerin tepkisine neden oldu.Belediyeden emekli olduktan sonra yeniden işe alınan Melih Ademoğlu, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğünden alınarak Muhtar Hizmet Masası Müdürlüğüne getirilen Server Yıldırımın yerine Müdür olarak yüksek maaşla yeniden iş başı yaptı.Melih Ademoğlu, bundan sonra kızının çalıştığı birimde müdür olarak çalışma hayatına devam edecek.

 

 

Muhtar Hizmet Masası Müdürlüğüne getirildi.

Melih Ademoğlu  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak yeniden işe başladı

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET