REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

Ali Yılmaz’ın Acı Günü Eşi Vefat Etti!

Mehmet Ali Paşa mahallesinin sevilen gençlerinden ve esnaflarından Ali Yılmaz’ın eşi Firdevs Yılmaz(34) yakalandığı amansız hastalık sebebiyle vefat etti.

Yaklaşık 2013 yılından beri yakalandığı amansız hastalık (kanser) ile büyük bir savaş veren Firdevs Yılmaz, hayata gözlerini kapadı. AK Parti’de Bekirpaşa gençlik kolları başkanlığı, İl gençlik kolları yöneticiliği ve  2009 seçimlerinde İzmit belediyesi meclis üyesi olan Ali Yılmaz’ın eşi Firdevs Yılmaz, Özel Gün Fotoğrafçılığı yapıyordu. Çektiği profesyonel çekimlerle özel günlerin ilk akla gelen ismi olmayı başaran Firdevs Yılmaz’ın genç yaşında  yaşam mücadelesini kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu. Hayata sımsıkı tutunarak, yıllardır yakalandığı kanser hastalığı ile büyük bir sabırla mücadele veren Yılmaz’ın Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Mehmet Ali Paşa Camiinde kılınan namazın ardından kaldırılacak.

 

Yeni Kocaeli Gazetesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI