REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

ALPASLAN, 2.DÖNEM YİNE KONTENJAN

AK Parti’de İzmit Belediyesi mevcut belediye meclis üyelerinden ve Katip üyesi olan Ersin Alpaslan, 31 Mart yerel seçimleri için yeniden listede kontenjan olarak yer almayı başardı.

2014 yerel seçimlerinde İzmit Belediyesi Başkan Adayı olan Dr. Nevzat Doğan’ın listesinden kontenjan aday olarak meclise girmeye hak kazanan Ersin Alpaslan, başarılı 5 yıl geçirmesinin ardından, 31 Mart yerel seçimleri için Gönül’ün Meclis Üyesi listesinde Kontenjan Aday olarak yer alacak.

GEÇTİĞİMİZ 5 YILDA KENDİNİ KANITLADI..

Yuvam Akarca Fevzi Çakmak Mahallesi 2. Etap mesire alanı içi bulunan Kasır Cafe’nin de işletmeciliğini yapan Ersin Alpaslan, çevresinde sevilen ve saygınlığı olan bir isim. Kayyum atanan doğu ilçeleri, Ağrı Diyadin ve Mardin Kızıltepe süreçlerinde, İzmit Belediyesi’nin en etkin rol alan ismi olarak adeta İzmit ve Ağrı, Mardin arasında köprü görevi gördü ve başarılı işlere imza attı.. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde kendini ispatlamayı başaran Alparslan, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün listesinden yeniden kontenjanlar arasında yer almayı başardı. Sevenleri ve destekçileri tarafından listede yer alması memnuniyetle karşılanan Alpaslan’ın 31 Mart seçim sürecinde yine en çok çalışan isimler arasında olması bekleniyor.

 

ERSİN ALPASLAN KİMDİR?

1962 yılında Ağrı'da doğan Alpaslan, ortaokul mezunu. Evli ve 4 çocuk sahib.44 yıldır İzmit'te yaşıyor. Şu an da İzmit Belediyesinde mevcut Meclis üyesi konumunda.
 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET