Başkan Güney’den Vefa Örneği
Siyaset
04 Ocak 2019 Cuma 09:54

Başkan Güney’den Vefa Örneği

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, göreve gelmesiyle birlikte ilk iş olarak önceki dönem ilçe başkanlarına vefa ziyaretinde bulundu.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’den vefa örneği. Başkan Güney, sırasıyla ilk kurucu ilçe başkanından başlayarak kendisinden önceki 5. dönem ilçe başkanı olmak üzere eski ilçe başkanlarını ziyaret etti.

5 İLÇE BAŞKANIYLA BİR ARAYA GELDİ

İlçe Başkanı olarak isminin açıklanmasının ardından İlk ziyaretçisi olan Kurucu ilçe başkanı Necdet Eksen ile bir araya gelen Başkan Güney, uzun süren bir istişarede bulundu. Devamında önceki dönem İlçe Başkanlarından Hüseyin Yusuf’u ziyaret etti. Başkan Güney hemen akabinde İzmit İlçe başkanlığında, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Nedim Arsal ile bir araya geldi. Arsal’dan sonra görevi devralan eski İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ı sahibi olduğu ve Yönetim Kurulu Başkanı yaptığı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsünde ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan Güney, son olarak İzmit Belediye Başkanlığı için İlçe Başkanlığından istifa eden, Hasan Ayaz’la bir araya geldi.

BERABERLİĞE ESKİSİNDEN DAHA DA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

AK Parti İzmit İlçe Başkanı olarak kendisinden önce görev yapan ilçe başkanları ile bir araya gelmesini değerlendiren Güney, “İzmit İlçe Başkanlığı için unutulmayacak büyük hizmetleri olan Başkanlarımızın fikirleri görüşleri bizler için değerlidir. Birlik ve beraberliğe eskisinden daha da çok ihtiyacımız var. İstişarede her zaman fayda vardır. Biz de ilk olarak bu bayrağı kurulumundan buyana taşımış, devretmiş büyüklerimizi ziyaret ettik. Bütün isimleri kucaklayıcı bir siyaset izleyerek, devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşıyarak, seçimlere odaklanmak zorundayız. Hizipleşmeden, bizden önce görev yapan büyüklerimizin hizmetlerine saygı duyarak, birliğimizi bozacak şeylere müsaade etmeyeceğiz. Kurulumundan buyana hizmet etmiş görev almış her bir kişiye minnettarız” diye konuştu.

İlk ziyaretçisi Kurucu ilçe başkanı Necdet Eksen oldu.

 

Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, Hüseyin Yusuf’u iş yerinde ziyaret etti

İzmit İlçe başkanlığında Nedim Arsal ile bir araya geldi

İlçe Başkanı Güney, Ali Korkmaz’ı sahibi olduğu ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsünde ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanlığı için İlçe Başkanlığından istifa eden, Hasan Ayaz’la bira araya geldi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:29
05:39
13:18
17:15
20:35
22:26

TARİHTE BUGÜN

21 Temmuz MÖ 356
Herostratus adındaki bir genç, Dünyanın Yedi Harikası'ndan biri olan ve Efes'te bulunan Artemis Tapınağı'nı yaktı.