• 7.8053 TL
  • 9.4938 TL
  • 10.5061 TL
KOCAELİ 12°

Belde A.Ş’de görev değişimi; Zafer Aydın’a önemli görev

Ulaşım Park Genel Müdür Yardımcısı Zafer Aydın, Belde A.Ş. Genel Müdür yardımcısı olarak atandı.

Ulaşım Park A.Ş.’de görev değişimi yaşandı. Ulaşım Park Genel Müdür yardımcısı Zafer Aydın, Belde A.Ş. atandı. Aydın, Belde A.Ş. Genel Müdür yardımcısı olarak görev yapacak. 

ZAFER AYDIN KİMDİR?

 15.06.1982 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Trabzon’da lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2005 yılından İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliğinden mezun olmuştur. Aynı bölümde 2009 yılında yüksek lisansını, 2015 yılında doktorasını tamamlamıştır. İş hayatına özel sektörde başlayıp, armatör ve limancılık faaliyetleri gösteren şirketlerde çalışmıştır.  2008 yılında yabancı dil eğitimi için bir yıl İngiltere’de kalmıştır. 2010 yılında  özel sektörden Kocaeli Büyükşehir Belediyesine geçiş yapmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde sırasıyla Deniz Ulaşım Şubesi müdür yardımcılığı, deniz ulaşım şube müdürlüğü ve Ulaşımpark A.Ş kurucu genel müdür yardımcılığı yaptı. Zafer AYDIN evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derece İngilizce bilmekte ve C sınıfı İş güvenliği uzmanlığına sahiptir.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Mikail cengizoglu

Hayirli olsun Rabbım utandırmasın

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİ İHALESİ KESİNLEŞLEŞTİ

Gölcük’te bir dönem enkaz döküm sahası olarak kullanılan, Gölcük Belediyesi Rahvan At Yarışı Tesisleri’nin altında, Koray Aydın Parkı’nın hemen üstünde, Örcün Mahallesi sınırları içinde yer alan Gölcük Millet Bahçesi’nin TOKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan ihalesi bugün kesinleşti. 14.350.000,00-TL bedelle ihale, Kumsal Petrol Maden Ltd. Şti.’de kaldı. Sözleşme sonrası, yüklenici firmaya tesliminden sonra yapımına hemen başlanacak.

KÖŞE YAZARLARI