REKLAMI KAPAT
  • 6.8658 TL
  • 7.7028 TL
  • 8.5085 TL
KOCAELİ 29°

Çay koy keçeli yeniden başlıyoruz! Aydın Ünlü ile yola devam

MHP Genel Merkezi’nin Kocaeli’de yaptığı istişarelerin ardından raporu Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye sunduğu ve Bahçeli’nin de Ünlü’nün arkasında durarak devam kararı aldığı öğrenildi.

MHP’de yaşanan kaset olayının ardından MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün göreve devam edip etmeyeceği konusu netleşti. MHP’de genel merkez yöneticilerinin Kocaeli’de yaptığı istişarelerin ardından Kocaeli’de hazırlanan rapor Genel Başkan devlet Bahçeli’ye iletildi. Bahçeli’nin Ünlü için “Yola devam” dediği öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama da bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,”“MHP Kocaeli teşkilatları hizmete devam edecektir. Bizi bekleyenler vardır.Bizim görevimiz MHP’nin kurumsal yapısını en üst seviyeye çıkarmaktır. Bunu engellemek isteyenlere rağmen başarılı olmak, tüm oyunları tüm kumpasları bozmak zorundayız”dedi

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET