REKLAMI KAPAT
  • 6.8741 TL
  • 7.7564 TL
  • 8.6619 TL
KOCAELİ 30°

CHP’li Küçükkaya’dan iğrenç paylaşım

Türkiye’yi her fırsatta bilim ve akılla yönetme iddiasında olan CHP, Corona Virüs’ün Türkiye’ye sıçramasından sonra bu iddialarıyla uzaktan yakından alakaları olmadığı yönünde adeta birbirleriyle yarıştı.Buda yetmezmiş gibi CHP’li eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya kendini gündemde tutmak için iğrenç bir paylaşım yaparak tepkilerin odağı oldu.

Türkiye, Sağlık Bakanlığı kontrolünde Corona Virüsle dünyaya örnek bir mücadele sergilerken toplum sağlığını ilgilendiren bir dizi önlemleri hayata geçirdi. Bunların başında toplantı ve ortak kullanım alanlarının kısıtlanması geliyordu. Ancak birçok parti kongrelerini ve toplantılarını iptal ederken her fırsatta bilim ve aklı öncelediğini iddia eden CHP’de tam tersi durumlar yaşandı. Corona Virüs’ün en çok etkilediği kadınlardı. CHP Kocaeli İl Kadın Kolları, virüsün Türkiye’ye bulaştığı haberinden 4 gün sonra bütün bilimsel uyarıları bir kenara bırakıp İl Kadın Kolları kongresi yaptı. Bu kongrede hiçbir hijyen kuralına uyulmadan kol kola şarkılar söylendi, el öpüp, sarmaş dolaş fotoğraflar verildi.

 

 

YAŞATTIKLARINIZI YAŞAMADAN ÖLMEYECEKSİNİZ

 

Corona Virüs’e karşı alınan bilimsel önlemlere karşı CHP’den bir isim daha akıllara durgunluk verecek bir açıklamaya imza attı. CHP İzmit İlçe eski başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya. Halk arasında topsakallı başkan olarak da bilinen Küçükkaya, Diyanet İşlerinin Corona Virüs’ün yayılmasını önlemek amacıyla cemaatle namaz kılınmasına ara verilmesi yönündeki kararını, Cumhuriyet’in en karanlık dönemlerinde halkın iktidar eliyle dinden uzaklaştırıldığı, camilerin ahırlara çevrildiği döneme benzetmeye çalıştı. Ayrıca “Yaşattıklarınızı yaşamadan ölmeyeceksiniz” gibi tehdit kokan bir sözle sosyal medya paylaşımını tamamladı.Küçükkaya’nın İzmit Belediyesi’ni CHP’nin kazanmasından sonra sivri açıklamalarını sıklaştırması da dikkat çekiyor.

 

ZOR GÜNLERDE SİYASET DEVŞİRİYOR

Küçükkaya’nın seviyesiz ve iğrenç paylaşımı okuyanları adeta çileden çıkarttı.Tüm siyasi, parti temsilcileri kavgaları bir kenara bırakarak içinde bulunduğumuz bu zorlu süreci can kaybı olmadan ve vaka sayısının artmaması için kenetlenmiş durumdayken  CHP’li Küçükkaya bu durumda siyaset devşirmenin peşine düştü.Siyasetten uzak başarılı bir şekilde yürütülen sürecin hazımsızlığı ile yaptığı paylaşımla milleti germe derdinde olan Küçükkaya, kendini küçük düşürdü.

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET