REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 20°

Erdoğan'a karşı yazdığı küfürlü paylaşımını sildi

İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Beşiktaş spor kulübünün taraftar grubu ‘Çarşı’ gezi olaylarında Ülkenin seçilmiş başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı söyledikleri tahmin edilen küfürlü sloganı paylaşmıştı. Hürriyet gelen tepkiler üzerine o tweeti sildi.

Gazeteci Erem Şentürk sosyal medya hesabından İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in 2013 gezi olaylarında attığı bir Tweeti yeniden gündeme getirdi. O paylaşımın yeniden gündeme gelmesi üzerine Hürriyet tweeti kaldırdı. Hürriyet'in bu paylaşımı kent gündemine bomba gibi düştü. Günlerce konuşulacağı tahmin edilen bu konu vatandaşın tepkisine neden oldu.

İşte o paylaşımlar:

 

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET