HÜRRİYET O MUHTARI ARAYARAK BEDDU VE TEHDİT ETTİ!
Güncel
09 Aralık 2019 Pazartesi 11:10

HÜRRİYET O MUHTARI ARAYARAK BEDDU VE TEHDİT ETTİ!

İzmit belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş’ı arayarak beddua etti ve tehditler savurdu.

ELEŞTİRİLMEYİ ASLA SEVMİYOR!

 

Başkan Hürriyet’in eleştiriye kapalı olan yönü yine kendini gösterdi. Kendisinİ eleştiren vatandaşları engelleyerek, eleştirisel yorumlar yapan vatandaşların yorumlarına da aynı şekilde tehdit ederek cevap veren Başkan Hürriyet, bu sefer seçilmiş bir muhtarı arayarak tehdit etti. Göreve geldiği günden beri kendisini eleştiren ve kendi görüşüne sahip olmayan muhtarlarla bir türlü uyum sağlayamayan Başkan Hürriyet, muhtarları resmen ikiye böldü. Gülümse İzmit Hürriyet geldi sloganı ile seçim süreci geçiren Başkan Hürriyet, seçildikten sonra bu Hürriyet’i kendisini eleştiren vatandaşlara çok gördü. Agresif ve sinirli tavırlarıyla tanınan Başkan Hürriyet, bu yönüyle vatandaşların da tepkisini çekmeye devam ediyor

 

BEDDUA VE TEHDİT ETTİ!

 

Milletvekilliği döneminde Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yaptığı ağır eleştiriler ile tanıdığımız Başkan Hürriyet, kendisini eleştirenleri tehdit ederek bastırmaya ve susturmaya çalışıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yine kendisini eleştiren kendisi gibi seçilmiş biri olan Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş’ı arayarak konuşmasına bile fırsat vermeden beddua okuyarak tehdit etti. Bu durumu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Muhtar Ali Akbaş, Başkan Hürriyet'in    “BUNDAN SONRA GÖRECEKSİN ALİ AKBAŞ.. ALLAH SENİN BELANI VERSİN ALİ MUHTAR”dediğini iddia etti.

 

İşte Muhtar Ali Akbaş’ın o paylaşımı  

 

Cumartesi akşam üzeri bir belediye başkanı şahsımı arıyor! "BUNDAN SONRA GÖRECEKSİN ALİ AKBAŞ.. ALLAH SENİN BELANI VERSİN ALİ MUHTAR.. Bu cümleler Sayın belediye başkanı na ait.. Hangi belediye başkanı olduğunu sormayın? Dahası var ama burada yazmak bize yakışmaz.. SEVGİ VE MUHABBETLE Selamlarım..

 

DİĞER HABERLER

Mutfağınıza Şıklık Katacak Davlumbaz Modelleri

Mutfakta bazı yemekleri yaparken koku çok yoğun olabilir. Ayrıca vakit geçirirken mutfakların aydınlanması gerekebilir. İşte bu süreçte mutfağınızı havalandıracak ve iklimlendirmeyi gerçekleştirecek bir ankastre davlumbaz seçebilirsiniz. Bu ürünler havayı kısa sürede temizleyerek kötü kokuları giderir. Ayrıca nem içinde muhafaza edilen yağların da mutfağa yayılmasına engel olur. Güvenlik önlemleri adına mutfaklarda yangın çıkmasını engelleyen ürünlerdir. Davlumbaz fiyatları markaya, modele, motor gücüne, tasarımına ve teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Yüksek çekiş gücüne sahip olan ürünler ultra sessiz motor özelliği, seramik ve çelik yüzey seçenekleri ve farklı aydınlatma opsiyonlarıyla satışa sunulur.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1732
ABD'nin başkanı George Washington doğdu