REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Hürriyet’in 30 bin maske iddiası alay konusu oldu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, İZMEK bünyesinde günde 30 bin maske üreteceği iddiası sosyal medyada espri konusu oldu.

BİR ÇALIŞAN, BİR MAKAS

 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla belediye bünyesinde günde 30 bin maske üreteceğini duyurdu. Sosyal medyada  paylaşım yapan birçok kişi tarafından alay konusu haline geldi. Hürriyet’in 30 bin maske üreteceğiz paylaşımında sadece bir katlama makinesi, bir makas ve bir çalışan gözüküyordu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 200 çalışanla 17 bin kapasiteye ulaşırken, Hürriyet’in bir çalışan ve bir makinayla 30 bin maske iddiasında bulunması şaşırtıcı karşılandı. Başkan Hürriyet, yeni makinalar alındığını belirtse de, paylaştığı fotoğraflarda bu makinaların gözükmemesi ve sayı verilmemesi dikkat çekti.

 

 

Büyükşehir Belediyesi 200 pesonel ile günlük 17 bin maske üretirken 

İzmit Belediyesi bu tesiste 30 bin maske üretecekmiş..

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET