REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

İbrahim Efe’ye destek büyüyor

İzmit Kandıra Kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği (İzkander) Tavşantepe Muhtarı İbrahim Efe hakkında ortaya atılan asılsız iddialara karşı yanında olduğunu açıkladı.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube başkanı ve Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe hakkında işe gitmeden maaş aldı iddialarına karşı İzkander’den destek geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İzkander “Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe 31 Mart seçimlerinde rakipsiz olarak yeniden yüksek teveccüh ile aday gösterildi bu gösteriyor ki! İbrahim Efe doğru  ve hizmet eğli bir kişi. Bölge insanımızın her derdine koşan ve iyi kötü  her zaman yanında olan İbrahim Efe basit ve ucuz siyasi oyunlara kurban edilmeyecek kadar değerlidir İZKANDER olarak hakkında ortaya atılan asılsız iddiaları kınıyor her zaman yanında olduğumuzu kamuoyuna  belirtmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI