• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 12°

Madem masumane neden kaldırıldı?

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in masum olduğu iddia edilen camiye ayakkabıları ile girdiği fotoğrafı kaldırıldı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in  Fethiye Mahallesi’nde camiye ayakkabıları ile girdiğini gösteren  fotoğraf ilk kez, İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında yayınlandı. İzmit Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi ve Muhtarlar Masası sorumlusu Süleyman Şen’in paylaştığıı fotoğraflar bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan olayı oldu. O çok konuşulan fotoğraflar ise sesiz sedasız silindi. İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında ise sade mahalle ziyaretinden ve camini dışından fotoğraflar kaldı.Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuldu ise anlaşılamadı.

 

Paylaşılan fotoğrafın ilk hali!

 

Silindiği hali!

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET