Madem masumane neden kaldırıldı?
Güncel
07 Aralık 2019 Cumartesi 13:20

Madem masumane neden kaldırıldı?

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in masum olduğu iddia edilen camiye ayakkabıları ile girdiği fotoğrafı kaldırıldı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in  Fethiye Mahallesi’nde camiye ayakkabıları ile girdiğini gösteren  fotoğraf ilk kez, İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında yayınlandı. İzmit Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi ve Muhtarlar Masası sorumlusu Süleyman Şen’in paylaştığıı fotoğraflar bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan olayı oldu. O çok konuşulan fotoğraflar ise sesiz sedasız silindi. İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında ise sade mahalle ziyaretinden ve camini dışından fotoğraflar kaldı.Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuldu ise anlaşılamadı.

 

Paylaşılan fotoğrafın ilk hali!

 

Silindiği hali!

DİĞER HABERLER

Mutfağınıza Şıklık Katacak Davlumbaz Modelleri

Mutfakta bazı yemekleri yaparken koku çok yoğun olabilir. Ayrıca vakit geçirirken mutfakların aydınlanması gerekebilir. İşte bu süreçte mutfağınızı havalandıracak ve iklimlendirmeyi gerçekleştirecek bir ankastre davlumbaz seçebilirsiniz. Bu ürünler havayı kısa sürede temizleyerek kötü kokuları giderir. Ayrıca nem içinde muhafaza edilen yağların da mutfağa yayılmasına engel olur. Güvenlik önlemleri adına mutfaklarda yangın çıkmasını engelleyen ürünlerdir. Davlumbaz fiyatları markaya, modele, motor gücüne, tasarımına ve teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Yüksek çekiş gücüne sahip olan ürünler ultra sessiz motor özelliği, seramik ve çelik yüzey seçenekleri ve farklı aydınlatma opsiyonlarıyla satışa sunulur.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.