REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

Muhtar Moğultay, Efe için önemli bir iddia ortaya attı!

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı ve Tavşantepe mahalle Muhtarı İbrahim Efe’ni Hürriyet tarafından işten çıkarılmasına tepkiler çığ gibi büyüdü.Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay öyle bir iddiada bulundu ki! olayın siyasi kumpas olduğunu doğruladı.

İbrahim Efe’ye her kesimden destek açıklamaları gelmeye devam ediyor.Açıklamalar arasında çeşitli iddialarda ortaya atılarak olayın siyasi kumpas olduğuda ortaya çıkmaya başladı.Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay,yaptığı açıklamasında “ IBRAHİM EFE ABİMİZİN İŞİNE SON VERİLMESİ İÇİN ZEMİN HAZIRLAYAN DURMADAN MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARAYIP HAKKINDA TUTANAK TUTULMASINI İSTEYEN MALUM MECLİS ÜYESİ ŞAHSİYET!SEN BU HAREKETLERİNLE HEM FATMA KAPLAN HÜRRİYET'İ HEMDE AĞABEYİMİZ İBRAHİM EFE'Yİ VE AİLESİNİ ZOR DURUMDA BIRAKTIN.”dedi

İşte Muhtar İsmail Moğultay'ın paylaşımı;

TAVŞANTEPE MAHALLESİ MUHTARI VE TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI Ibrahim Efe ABİMİZİN İŞİNE SON VERİLMESİ İÇİN ZEMİN HAZIRLAYAN DURMADAN MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARAYIP HAKKINDA TUTANAK TUTULMASINI İSTEYEN MALUM MECLİS ÜYESİ ŞAHSİYET!
SEN BU HAREKETLERİNLE HEM FATMA KAPLAN HÜRRİYET'İ HEMDE AĞABEYİMİZ İBRAHİM EFE'Yİ VE AİLESİNİ ZOR DURUMDA BIRAKTIN..
SANA BURDAN TEK SÖZÜM
KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER....
ANLADIN SEN ONU

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI