• 6.6647 TL
  • 7.2996 TL
  • 8.2429 TL
KOCAELİ 11°

O Özel hastanede küçük kıza ilaç skandalı!

Kocaeli Özel ilgi çocuk sağlığı merkezinde yaşandığı iddia edilen bir olay akıllara durgunluk getirdi.

Vatandaşlar Devlet hastanelerinde yaşanan aşırı sıra yoğunluğundan ve daha özel ilgi görmek için özel hastaneleri tercih ediyor.

Hastalıklarının bir an önce iyileşmesi için Fahiş fiyatları göze alan vatandaşların tercihi olan özel hastanelerde ise birçok kez skandallarla karşılaşılabiliyor.

İşte bunlardan birisi Kocaeli Özel ilgi Çocuk Sağlığı merkezinde yaşandı. Şikayetvar.com’da sesini duyurmak isteyen Mustafa isimli bir vatandaşın iddiası adeta akıllarda durgunluk yarattı.

İşte Mustafa isimli vatandaşın küçük kızı ile ilgili yaşadıkları:

“Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi Kızımı Ne Hale Getirdiniz

04.02.2020 tarihinde Kocaeli ilgi çocuk sağlığı merkezine kızımı götürdük doktor E* beye öksürük şikayeti ile aferin şurup klomax antibiyotik yazdı 2 gün sonra kızımda alerjik bütün vücudu kıpkırmızı oldu ve eşim tekrar hastaneye götürdü ben işte olduğum için ne bir tahlil ne de başka bir şey suruptan olmuştur diyerek başka bir şurup deloday yazdı ve bugün cumartesi kızım hala kıpkırmızı bu nasıl hizmet nasıl tahlil yapmadan şurup yazılıp direk yazdınız ben sizden her iki cihanda da şikayetçiyim umarım evladıma bir şey olmaz.”

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET