• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 16°

2023 Genç üyenin tek tek formlarını astılar

AK Parti Gençlik kolları tarafından organize edilen 2023 AK Genç üye katılım program Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşecek. Program bugün (Cumartesi) saat 19:00’da yeni kongre merkezinde gerçekleşecek.

AK Parti İl Gençlik Kolları’nın düzenlemiş olduğu “2023 Genç Üye Katılım Programı”  Binali Yıldırım ve AK Parti Genele Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş’ün katılımıyla Yeni Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Yeni Kongre Merkezini AK Parti bayraklarıyla donatan AK Gençler Gerçekleşecek programda AK Parti’ye üye olan 2023 gence rozet takacak. Üye olan isimlerin tek tek üye formlarını salona asan AK Parti Gençlik Kolları yaptıkları üyelerin sözde olmadığını ispatlı bir şekilde sergilediler.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET