Başkan Özlü, Hasta ve Yaşlılara Moral Oluyor
Güncel
17 Temmuz 2019 Çarşamba 11:46

Başkan Özlü, Hasta ve Yaşlılara Moral Oluyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki yaşlı ve hastaları ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, ilçede bulunan hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor.   

 

Başiskele’nin her bir mahallesinde komşularıyla her ortamda ve her fırsatta görüşen, komşularının görüş ve önerilerini dinleyen Yasin Özlü, yaşlı ve hastaları da ziyaret ederek onlara moral verdi. Yasin Özlü, ziyaretlerde yaşlı ve hasta vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken, onların hayır dualarını da aldı.

 

Başkan Özlü, yaptığı ziyaretlerde çocukları da unutmadı. Çocuklara hediyeler verdi.

 

Belediye Başkanı Yasin Özlü, hasta, yaşlı ve büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine dikkat çekerek, “Hasta ziyareti, dost ve gönül ziyaretidir. Hastalarımızı, yaşlılarımızı her zaman her fırsatta ziyaret ederek onlara moral vermemiz lazım. Biz de bugün onları ziyaret ettik. Büyüklerimizin istek ve önerilerini dinledik, onlara moral verdik. Moral bizden, şifa Allah'tan (c.c) olsun. Büyüklerimiz başımızdan eksik olmasın. Bizler, onların hayr dualarıyla ayakta duruyor ve hizmetlerimizi gönülden yapıyoruz.” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1911
İlk Monte Carlo Rallisi başladı.