ÇUKURBAĞA KADIN ELİ DEĞECEK
Güncel
10 Ocak 2019 Perşembe 12:42

ÇUKURBAĞA KADIN ELİ DEĞECEK

Önceki dönem AK Parti İzmit İlçe yöneticisi, Emine SOYLU GÜRDOĞAN, 10 yıllık siyasi deneyimini 20 yıldır yaşadığı Çukurbağ mahallesinde muhtar olarak devam ettirmek istiyor. Tecrübeleri ve yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile siyasi çevrelerce tanınan, mahallesinde gönül bağı kurmuş GÜRDOĞAN İzmit Çukurbağ mahallesine resmen muhtar adayı olduğunu açıkladı.

‘MUHTARLIK EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ’

Çukurbağ Mahallesi Muhtar Adayı Emine SOYLU GÜRDOĞAN açıklamasında ‘ yıllardır siyasetin içindeyim, bir kadın olarak, anne olarak siyasetin zorluklarına göğüs gerdim. Siyasi tecrübemle muhtar olarak, çocuklarımı büyüttüğüm mahalleme hizmet etmek, sorunları ile ilgilenmek ve çözüm üretmek için aday oldum. İnşallah seçilip Muhtar olunca, Muhtarlığın ek iş değil tek iş olduğunu bir gönül işi olduğunu gecemi gündüzüme katıp çalışarak göstereceğim.   

 

“ÇUKURBAĞ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK”         

  GÜRDOĞAN açıklamasının devamında ‘ ekibim ile birlikte mahallemde kapısını çalmadığımız derdini dinlemediğimiz, sıkıntılarına ortak olmadığımız bir komşumuzu bile bırakmayacağız. Biz ‘gönüller yapmaya geldik’ şiarı ile yola çıktık. Mahallemizdeki Hasta, yaşlı, engelli ve tüm dez avantajlı grupların hayat standartlarını yükseltmek için elimizden geleni yapacağız. Bunu da belediyelerimiz ile uyumlu çalışarak yapacağız. Mahallemizdeki alt ve üst yapı sorunlarını halledeceğiz, Mahallemize hak ettiği değeri vereceğiz. Gençlerimizin ve yaşlılarımızın bir arada olacağı bir gençlik merkezi ve emekli evi açacağız. STK larda yaptığımız Gönül Elçiliği işini mahallemizde de uygulayacağız.’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.

DİĞER HABERLER

Maçları Protokolden takip etmeyen başkanıma oyumu vereceğim

CHP Örgütü seçime sayılı günler kala performansını dahada artırarak genç seçmenlere tek tek ulaşarak Millet İttifakının ortak Adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyete ve KBB başkanı Dr. Serdar Kaman’a destek turlarını devam ediyor. Ziyarete il başkan yardımcısı Seda Oral, ilçe başkan yardımcısı İsmail Korkut, Dalistan Filiz, Meclis üyesi adayları Devrim Bal, Selin Hazer ve mahalle komite başkanları eşlik etti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:11
06:52
13:18
16:46
19:24
20:53

TARİHTE BUGÜN

23 Mart 1876
Türk şair Ziya Gökalp doğdu.