“Cumhurbaşkanımız bizlere büyük bir hediye verdi”
Güncel
12 Ağustos 2019 Pazartesi 15:01

“Cumhurbaşkanımız bizlere büyük bir hediye verdi”

Başkan Büyükakın, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizlere bu bayram büyük bir hediye verdi. Darıca- Gebze ve OSB’ler bölgesi Metro hattı inşaatının devrini Ulaştırma Bakanlığımıza sağladı” açıklamasını yaptı.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Karamürsel ve İzmit İlçe teşkilatlarıyla bayramlaştı. İlk olarak AK parti Karamürsel İlçe teşkilatını ziyaret eden Başkan Büyükakın, daha sonra AK Parti İzmit İlçe başkanlığında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. İlçe Başkanları Recep Demirel ve Ali Güney ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Büyükakın, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bize bu bayram büyük bir hediye verdi. Darıca- Gebze ve OSB’ler bölgesi Metro hattı inşaatının devrini Ulaştırma Bakanlığımıza sağladı. Kendilerine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

“BU MİLLET SON TAHLİLDE NECİP BİR MİLLETTİR”


AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı ziyaretinde İl Başkanı Mehmet Ellibeş de katılırken, aramızda ki kardeşlik duygularını da artıracağız diyen Başkan Büyükakın, “Bu vesileyle teşkilatlarımızın ve bu aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum” ifadelerini sarf etti. AK Parti Karamürsel ve İzmit ilçe teşkilatlarını ziyaretlerinde ecdadımızın gittikleri yere huzur götürdüğünü de vurgulayan Başkan Büyükakın, “Ecdadımız gittikleri her yere barış ve kardeşlik götürmüştür. Türk beklenendir dedirten bir ecdadımız var. Bu millet son tahlilde necip bir millettir. Bizi biz yapan değerlerimiz var. Bunları hep birlikte koruyacağız, geliştireceğiz” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN SİZLERE ÇOK SELAMLARI VAR”
İlçe teşkilatları ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerinde de bahseden Başkan Büyükakın, AK Parti Karamürsel ve İzmit İlçe ziyaretlerinde “Kurban Bayramı vesilesiyle Cumhurbaşkanımızla bir telefon görüşmemiz oldu. Cumhurbaşkanımızın halkımıza ve sizlere çok selamı var” şeklinde konuştu. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. Başkan Büyükakın daha sonra geleneksel olarak yapılan Ak parti Kocaeli İl Başkanlığı bayramlaşmasına katıldı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:19
08:07
13:05
15:26
17:41
19:17

TARİHTE BUGÜN

11 Aralık 1987
Türk sinema sanatçısı Adile Naşit öldü.