REKLAMI KAPAT
  • 6.8658 TL
  • 7.7028 TL
  • 8.5085 TL
KOCAELİ 28°

10 yıl boyunca amcasının istismarına uğradı

14 Yaşındaki E.A yıllardır süre gelen bu olay yüzünden intihara teşebbüs etti. Bütün bu olanlara karşın babası ve dedesin olayı kapatalım dediği fakat tüm tehitlere rağmen E.A nın annesinin şikayetçi olduğu öğrenildi

Sürekli saçlarını yolan, kendini odaya kilitleyen, banyoda saatlerce suyun altında kalan ve okulda erkeklerle dahi oturmayan E.A nın bu davranışları annesinin dikkatini çekti. Bunun üzerine kızını psikoloğa götürdü. Ancak küçük kız konuşmadı. E.A., mart ayında ise sinir krizi geçirdi. Bu sırada annesine, öz amcasının 4 yaşından itibaren kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Anne şikayetçi oldu. 4 yaşından beri yeğenine cinsel istismarda bulunan evli ve 1 çocuk babası F.A. gözaltına alındı.  F.A. hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan dava açıldı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET