14 Şubat Sevgililer Gününde İzmit’te sanat resitali ve tango
Güncel
14 Şubat 2020 Cuma 21:52

14 Şubat Sevgililer Gününde İzmit’te sanat resitali ve tango

14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi ve Kocaeli Bağımsız FotoğrafçılarTopluluğu iş birliğinde gerçekleşen Faruk Ertunç’un “Ömür dediğin” konulu fotoğraf sergisi ve birbirinden değerli sanatçıların performansı büyük ilgi gördü.

İzmit Belediyesinin 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu iş birliğinde 14 Şubat’a özel bir sanat gecesi gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde Faruk Ertunç’un “Ömür dediğin” konulu fotoğraf sergisi sanat severlerin beğenisine sunulurken programında devamında Gülümser Ayhan Şiirleri, Mert Sela Flemenko dinletisi ve Mert Emre İle Anastais Üstün’ün dans gösterisi 14 Şubat Sevgililer Gününü sanat dolu bir şekilde kutlamak isteyenleri adeta büyüledi.

 

SANAT SEVERLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

 

Sanat severlerin yoğun ilgi gösterdiği sanat gecesine İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Başkanı Kemal Kaya, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve konuklar katıldı.

 

YEPYENİ BİR İZMİT SANAT GÜNLERİ DİLİYORUM

 

Etkinlikte konuşan İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp, “Sevgililer gününüzü kutlamak istiyorum. Sevgililer gününün bu kente yayılmasını çok istiyoruz. Bugünü saygıyla, nezaketle ve zarafetle her hücremizde hissetmek istiyoruz. İzmit Belediyesi olarak sevgililer gününde eğlenceli etkinlikler yapmak için çalıştık. Bütün bu güzel genç ruhla yepyeni bir İzmit sanat günleri diliyorum” dedi.  

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:54
07:34
13:25
16:29
18:55
20:23

TARİHTE BUGÜN

25 Şubat 1992
Hocalı katliamı: Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesinde yaklaşık 613 sivil, ermenistan Silahlı Kuvvetleri tarafından öldürüldü.