REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

41 Burda'da Yarışan Kazanıyor…

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 Burda AVM, TV 41’de canlı yayınlanacak Burda Kazan yarışması ile ziyaretçilerine sürpriz hediyelere sahip olma şansını sunuyor.

Her Cuma saat 16.00’da 41 Burda AVM’de düzenlenecek Burda Kazan yarışması ile yarışmacılar eğlencenin tadını çıkaracak. TV 41’de canlı yayınlanacak program kapsamında ziyaretçiler, sürpriz hediyeler kazanma fırsatına da sahip olacak.

Programın Konuğu Sevilen Şarkıları İle ‘yirmi7’…

Modern rock ile klasik Türk müziği ezgilerini birleştiren etnik - rock grubu yirmi7, sevilen şarkıları ile keyifli ve müzik dolu anlar yaşatacak.

41 Burda AVM, Burda Kazan yarışması ile ziyaretçilerini unutmayacakları bir eğlenceye davet ediyor.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET