REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

AK GENÇ İZMİT’TEN ÖZEL GÜN İÇİN ÖZEL EMPATİ PARKURU

AK Parti İzmit İlçe Gençlik kolları yürüyüş yolu üzerinde empti parkuru kurdu. Kurdukları empati parkuru ile görme engelli vatandaşlarımızın karalık dünyalarında neler hissettiklerini, zorluklarını gözlerine bant takarak kısa süreliğine yaşadılar.

 

 

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında yürüyüş yolu üzerine kurulan farkındalık standını AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Başkanı Av. Ali Güney İl Kadın Kolları başkanı Serpil Yılmaz İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve meclis üyeleri ziyaret ederek destek verdiler.

Vatandaşlar gözlerine bant taktı

AK Parti Gençlik Kolları tarafından yürüyüş yolu üzerinde kurulan stantta engelliler için bilgilendirmeler yapılarak resimler sergilendi. Görme engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları zorlukları empati yaparak anlayabilmek parkur kuruldu. Standı ziyaret eden vatandaşlarımız gözlerine bant takarak parkur üzerinde yürüdüler.

 

Her birimiz engelli adayıyız

3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında yürüyüş yolu üzerinde kurulan stantta konuşan AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan “3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla “Empati Parkuru” ile her birimizin birer engelli adayı olduğunu vurguladık. Engelli hemşehrililerimizin bir gün değil her gün yanındayız. Engelsiz gelecek, gençlerle gelecek.”dedi


BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET