• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 16°

AK Parti aday adayının kuzeni öldürüldü

AK Parti Körfez Belediye Başkan aday adayı Alim Erdemir’in amcakızı da kadın cinayetine kurban oldu.

Bu üzücü olayı sosyal paylaşım sitesinden duyuran Alim Erdemir, Bayburt’ta yaşayan amca kızı Zehra Erdemir’in cinayete kurban gittiğini bildirdi.

Alim Erdemir, “Ateş düştüğü yeri yakar” diyerek yaşanan korkunç cinayet sonrasında amca kızının öldürüldüğünü, sorumluların en ağır şekilde ceza almaları gerektiğini ifade etti.

Erdemir yaptığı paylaşımla acısını şu şekilde aktardı; “Bayburt yolundayız..

Bugün maalesef kadına şiddetin en acımasız şeklini amcamızın kızı Zehra Erdemir Bayburt’ta yaşayarak vahşice öldürüldü..Ateş düştüğü yeri yakıyor.En acımasız ceza verilmeli..Lanet olsun bu canilere lanet olsun bu aşağılık adam müsvettelerine..”

 

Bayburt’ta 2 yıl önce boşanan Zehra Erdemir temizlik işçisi olarak çalışıp çocuğuna tek başına bakıyordu. Kendisini rahatsız eden Recai Ç. tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET