AK Parti aday adayının kuzeni öldürüldü
Güncel
13 Aralık 2019 Cuma 09:40

AK Parti aday adayının kuzeni öldürüldü

AK Parti Körfez Belediye Başkan aday adayı Alim Erdemir’in amcakızı da kadın cinayetine kurban oldu.

Bu üzücü olayı sosyal paylaşım sitesinden duyuran Alim Erdemir, Bayburt’ta yaşayan amca kızı Zehra Erdemir’in cinayete kurban gittiğini bildirdi.

Alim Erdemir, “Ateş düştüğü yeri yakar” diyerek yaşanan korkunç cinayet sonrasında amca kızının öldürüldüğünü, sorumluların en ağır şekilde ceza almaları gerektiğini ifade etti.

Erdemir yaptığı paylaşımla acısını şu şekilde aktardı; “Bayburt yolundayız..

Bugün maalesef kadına şiddetin en acımasız şeklini amcamızın kızı Zehra Erdemir Bayburt’ta yaşayarak vahşice öldürüldü..Ateş düştüğü yeri yakıyor.En acımasız ceza verilmeli..Lanet olsun bu canilere lanet olsun bu aşağılık adam müsvettelerine..”

 

Bayburt’ta 2 yıl önce boşanan Zehra Erdemir temizlik işçisi olarak çalışıp çocuğuna tek başına bakıyordu. Kendisini rahatsız eden Recai Ç. tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy Başkanlığında Otobüs Kazalarının önlemi konuşuldu

Büyük can ve mal kayıplarına sebebiyet veren otobüs kazalarının önlenmesi, otobüslerle yapılan şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinin güvenliğinin sağlanması ve bunun sürdürülebilir olması için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla düzenlenen “Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik DeğerIendirme” toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.