REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

AK PARTİ’DE ÖZGÜVEN SORUNU VAR!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, katıldığını televizyon programında İstanbul ve Ankara'nın kaybedilmesinde AK Parti'li bazı yöneticileri sorumlu tuttu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti'nin İstanbul ve Ankara belediyeleri kaybetmesine ilişkin yaptığı değerlendirmede AK Parti'li yöneticilere dikkat çeken bir eleştiride bulundu.

                               

AK Parti'ye yakın bir televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan AK Parti Grup Başkanvekili Turan, İstanbul ve Ankara seçimlerinin kaybetmesinin AK Parti'li bazı yöneticilerin hatalarından kaynaklandığını söyledi.

 

Sözlerine iş yapmayan yöneticilerin olduğunu vurgulayarak devam eden AK Parti'li Turan, AK Parti kadrolarında özgüven eksikliği olduğunu, parti olarak çok fazla hata yaptıklarını ve AK Parti teşkilatlarının ruhunda daralma ve yorulma olduğunu belirtti.

 

“AK PARTİ’Lİ YÖNETİCİLERDE ÖZGÜVEN SORUNU VAR"

 

AK Parti'nin içinde görev yapan bazı kişilerin vatandaş ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki bağı kuramadığını kaydeden Turan “Herkesin birer Erdoğan olma hayali var. Bu doğru değil. Teşkilatlarımızda görüyorum beni Cumhurbaşkanı atadı diye geliyorlar. Yahu seni Cumhurbaşkanı atadı da beni kim atadı?" şekliden eleştiride bulundu.

Ayrıca AK Parti'li yönetcilerde özgüven sorunu olduğunu da dile getiren Turan "Bizi üzen taraflar var. Halkta hiç olmayan yorgunluk bizlerde var gibi zaman zaman. Erdoğan’dan halka giden görevlilerde böyle bir özgüven kaybı ve risk almama gibi düşünceleri var" diye konuştu.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI