• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 17°

Alikahyalı Gençten Hazro'ya anlamlı yardım

Diyarbakır Hazro İlçesi'nde bulunan ve kısıtlı imkanlarla eğitim-öğretim hizmeti veren Hazro İlköğretim Okulu'nda ki öğrencilere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası düzenleyen Alikahya'nın örnek gençlerinden Mutlu Gökbudak; bu güzel hasleti ile herkese örnek oldu.

Hazro İlköğretim Okulu'nda vazife yapan öğretmen kuzeninin çağrısı üzerine harekete geçen Alikahyalı genç Mutlu Gökbudak; kendi imkanlarıyla yardım kampanyası başlattı. Başlatılan bu yardım kampanyasına en büyük  desteği ise Kocaeli'nin tanınmış genç girişimci iş adamlarından olan ve aynı zamanda kısa adı KÖGİAD olan Kocaeli Girişimci İş Adamları Derneği Başkanı Aydın Burgul'dan geldi. Burgul'a yapmış oldukları bu yardımlarından dolayı Hazro İlköğretim Okul Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi düzenlenerek gönderildi. Teşekkür belgesini alan KÖGİAD Başkanı Burgul; elinden geldiği kadarıyla bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim eğitim ve eğitimcinin yanında olacağını söyledi; kendilerine gönderilen teşekkür belgesinden dolayı okul idaresine teşekkür ettiğini söyledi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET