• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

“Amacımız bağcıyı dövmek değil!” Diyerek yeni bir fikir sundu

İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, İZKANDER tarafından gerçekleştirilecek olan eyleme katılacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Kamuoyunun gündemine biranda bomba gibi düşen, Kandıra’ya yapılması planlanan çöp depolama alanı tartışmaları devam ediyor. Kandıraya yapılması planlanan çöp depolama alanına karşı olduğunu duyuran çok sayıda STK temsilcisi muhtarlar ve bölge halkı Pazar günü İZKANDER’İN organize ettiği eylemde bir araya gelecek. Öz konusu bölgede gerçekleşecek eyleme bölgenin sevilen isimlerinden İzmit Belediyesi AK Parti meclis üyesi Muharrem Tutuş da katılacak. Tutuş sosyal medya hesabı üzerinden katılacağını ifade ederek aynı zamanda bir de fikir önerisinde bulundu.

İşte Muharrem Tutuş’un o paylaşımı;

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI