• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

Ankara Kuruyemiş ikinci şubesini Paşa’da açtı

Karabaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan Ankara Market’in sahibi Ahmet Özen, ikinci şubesini Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde açtı. İkinci mağazanın açılışına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural da katıldı

Karabaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan Ankara Market’in sahibi Ahmet Özen ikinci şubesi olan Ankara Kuruyemiş’i Mehmet Ali Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi’nde açtı. Görkemli bir şekilde gerçekleştirilen açılışa İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, İzmit Belediye Meclis Üyesi Mehmet Baştürk, İzmit Belediyesi geçmiş dönem meclis üyesi Cengiz Çakar,  Mehmet Ali Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Doğan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

HAYIRLI KAZANÇLAR DİLİYORUM

60 metre kare alana kurulu olan kuruyemiş mağazası açılışın ardından bölge halkına hizmet etmeye başladı. Açılışta hayırlı olsun dileklerini ileten İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, “İşletme sahiplerine bereketli, hayırlı kazançlar diliyorum. Bölgemize kazandırdıkları işletmeden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi. Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET