• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

Artvinlilerde Başkan istifa etti!

Kocaeli Artvinliler Federasyon başkanıNihat Tekgümüş istifa etti

Yaklaşık 6 ay önce Artvin yöresine ait derneklerin biraray gelerek kurdukları Kocaeli Artvinliler Federasyonu’nu Başkanı Nihat Tekgümüş işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa etti.İstafa haberini kamuoyu ile paylaşan Tekgümüş;” kurucusu olduğum Kocaeli Artvinliler Federasyonu başkanlığı görevimden ayrılma kararı aldım.”dedi

İşte Tekgümüş’ün o açıklaması;

KAMUOYUNA DUYURU

Körfez Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı olarak bundan 6 ay önce diğer Artvin yöresine ait dernek başkanlarımızla bir araya gelerek; kurucu başkanlığını üstlenmiş olduğum Kocaeli Artvinliler Federasyonu'nu kurduk. Amacımız; federasyon çatısı altında daha geniş kitlelere ulaşmak; birlik ve beraberliği sağlamak; doğduğumuz yer ile doyduğumuz yerin kültürünü harmanlamaktı. Bu niyet ile diğer dernek başkanlarımızla bir araya geldik; resmi işlemlerimizi tamamlayarak yönetimini oluşturduk. Lakin; daha sonra ki süreçte; işlerimde gelişen yoğunluk; kendi derneğimde var olan sorumluluk; ve özel durumlarımda olan değişiklik nedeniyle; kurucusu olduğum Kocaeli Artvinliler Federasyonu başkanlığı görevimden ayrılma kararı aldım. Yine de kurucusu olduğum federasyona, elimden gelen desteği her zaman vereceğimi de ayrıca belirtmek isterim. Şimdiden gerek şahsımın almış olduğu bu kararın; gerekse federasyonumuzun bundan sonra yapacağı çalışmaların hayırlı olmasını diler; saygılarımı sunarım.

                                              

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET