BAŞKAN ADNAN TURAN; “CUMHURBAŞKANIMIZIN KANDIRAMIZA SELAMI VAR”
Güncel
05 Kasım 2019 Salı 18:00

BAŞKAN ADNAN TURAN; “CUMHURBAŞKANIMIZIN KANDIRAMIZA SELAMI VAR”

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Grup Toplantısı için gittiği Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu.

İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti Grup toplantısına katılan Başkan Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinledi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra görüşmelerine sırasıyla; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen’i ziyaret edilerek, Kandıra ile ilgili istişarelerde bulundu.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Av.Emine Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu ile TBMM’nde bir araya gelerek ilçe ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

 

  

Ankara temasları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ”Kandıra’mız için atılması gereken her türlü adımı Ankara nezdinde atmaya gayret gösteriyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen ile bir araya gelerek çeşitli fikir alış verişlerinde bulunduk.” dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZDAN KANDIRA’YA SELAM

Daha sonra, Teşkilat mensupları ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,” Cumhurbaşkanımızın öncelikle Kandıra’mıza selamı var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bizleri tebrik edip başarılar diledi. Kandıra’lı hemşehrilerimize selamlarını söyledi. Kandıra halkımız için çalışmaya devam edeceğiz ve projelerimizi hayata geçirmeye özen göstereceğiz. Kandıra halkımız hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1989
ABD'li astronom Edwin Hubble doğdu.