• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

BAŞKAN ADNAN TURAN; “CUMHURBAŞKANIMIZIN KANDIRAMIZA SELAMI VAR”

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Grup Toplantısı için gittiği Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu.

İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti Grup toplantısına katılan Başkan Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinledi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra görüşmelerine sırasıyla; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen’i ziyaret edilerek, Kandıra ile ilgili istişarelerde bulundu.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Av.Emine Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu ile TBMM’nde bir araya gelerek ilçe ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

 

  

Ankara temasları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ”Kandıra’mız için atılması gereken her türlü adımı Ankara nezdinde atmaya gayret gösteriyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen ile bir araya gelerek çeşitli fikir alış verişlerinde bulunduk.” dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZDAN KANDIRA’YA SELAM

Daha sonra, Teşkilat mensupları ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,” Cumhurbaşkanımızın öncelikle Kandıra’mıza selamı var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bizleri tebrik edip başarılar diledi. Kandıra’lı hemşehrilerimize selamlarını söyledi. Kandıra halkımız için çalışmaya devam edeceğiz ve projelerimizi hayata geçirmeye özen göstereceğiz. Kandıra halkımız hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI