• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 14°

Başkan Büyükakın “Hanım kardeşlerimizi takdir ediyorum”

Başkan Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları’nın "AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye Destek Verir" etkinliğine katıldı.

 Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları’nın "AK kadınlar yerli üretir, milli tüketir, ekonomiye destek verir" etkinliğine katılarak stantları gezdi. İzmit’te ki yürüyüş yolu üzerinde el emeği ürünlerini inceleyen Başkan Büyükakın, “Hanım kardeşlerimizin yerli üretimin önemine dikkat çekmesini takdir ediyorum” dedi. AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa 12 ilçeden gelen AK Kadınların el emeği ürünlerini için Başkan Büyükakın, “Emeği geçen Kadın Kolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti.

 

ÇOK ÖNEMLİ BİR FARKINDALIK ÇALIŞMASI

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, yerli üretmenin ve tüketmenin önemine vurgu yapan organizasyonun çok önemli bir farkındalık çalışması olduğunu dile getirdi. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, kendilerini ziyaret eden Başkan Büyükakın’a teşekkür ederken, stantlara yoğun bir ilgi olduğunu, 12 ilçeden gelen ürünlerin AK kadınlar tarafından üretildiğini vurguladı. Gerçekleştirilen organizasyonla yerli mallarının kullanımını teşvik etmek ve tanıtmak üzere bir programı icra ettiklerini söyleyen Yılmaz, projeye destek veren tüm AK Kadınları da tebrik etti.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET