• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Başkan Büyükakın,Konserleri iptal etti!

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılacak olan konserler ve etkinliklerin iptal edildiğini açıkladı.

Barış Pınarı Harekatı sırasında teröristler tarafından açılan taciz ateşi sonucunda yaralanan Ulaştırma Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun şehit düştü. Suriyeli’nin Resulayn bölgesinde süren harekat sırasında ağır yaralanan Sarıtosun, tedavi altına alındığı Şanlıurfa Mehmet Akif Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kurtarılamayarak şehit düştü. Şehidimizin acı haberi nedeniyle, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın,Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin iptal edildiğini duyurdu.

 

İşte Başkan Büyüakın’ın paylaşımı.

 

Cumhuriyet Bayramı etkinliklerimiz iptal edilmiştir.

 

Barış Pınarı Harekatı’nda şehit olan Darıcalı kahramanımız Tahsin SARITOSUN’u; Bayrak olup, Vatan olup, Cumhuriyet olup hep birlikte ebediyete uğurlayacağız.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI